Terme Vizyon Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA SİYASET EKONOMİ GÜNCEL YAŞAM SPOR EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ İLETİŞİM KÜNYE
“BENİM ÇIKIŞIM BİR MEYDAN OKUMADIR”

“BENİM ÇIKIŞIM BİR MEYDAN OKUMADIR”

Tarih 06 Mart 2019, 17:53 Editör Çaner Çam

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Erhan Usta gazetemizi ziyaret etti

   Erhan Usta “ Yüksek enflasyon ve durgunluk Türkiye’nin hiçbir döneminde yaşanmamıştır.”
   Bağımsız Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta gazetemizi ziyaret etti. Ziyaretlerin sırasında gazetemiz sahibi Caner Çam ve Genel Yayın Yönetmenimiz Cemil Baskın’a samimi açıklamalarda bulundu.
  
   Bağımsız Samsun Milletvekili ve Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, partilerin halka aday dayatmasında bulunduğunu belirterek “Benim çıkışım bir meydan okumadır. Ayrıca böyle bir ortam içerisinde bağımsız bir adayın seçilmesi Samsun halkının bu dayatmaya başkaldırısı olacak” dedi.
   Usta seçildiği takdirde hiçbir siyasi partiye geçmeyeceğini belirterek; “Beş yıl boyunca bağımsız olarak yolumuza devam edeceğiz. Çünkü bana her kesimden oy geliyor. Samsun her geçen gün geriye gidiyor. 2014 yılında kişi başı gelirine göre 38. Sırada idi. 2017’ye bakıldığında ise 43. Sıraya gerilemiş.
   Bunu tersine çevireceğiz. Samsun’un tarım, turizm ve ulaşım imkanları ile bunu çok rahat başaracak, Samsun’da un var, şeker var ama bunları pişirecek usta yoktu. Şimdi Usta’da geldi. Samsun’u hep beraber daha güzel bir geleceğe taşıyacağız” dedi.
  
   Seçim kazanmak için yola çıktıklarını söyleyen Erhan Usta, “Birilerinin oyunu bölmek veya avantaj sağlamak için çıkmadık. Yapılan bir takım anketler var. Herkes görüyor. Hangi türden anket olursa olsun hepsinde durumumuz çok şükür iyi. Samsun bağımsız bir belediye başkanı seçmesi durumunda, siyasi partilerin ortaya koyduğu dayatmaya meydan okumuş olacak. Bunun Samsun’a faydası olduğu kadar Türk siyasi hareketine de ciddi katkılar olacağını düşünüyorum. Çünkü bir tarafta birileri, öbür tarafta birileri dayatıyor. Türkiye’nin en eski ve ilk partisi olan CHP, ittifak sisteminden dolayı bir aday çıkartmıyor. 50 yıllık bir hareket olan MHP’nin Samsun’da bir adayı yok. Çıkartılan adaylara da kendi tabanlarından ciddi bir tepki var. Böyle bir ortam içerisinde bizim seçilmemiz Samsun halkının bu dayatmaya başkaldırısı olacak” diye konuştu.

Bu haber 4355 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

Görev Şehidi Yüksel Berk Toprağa Verildi

Görev Şehidi Yüksel Berk Toprağa Verildi Doğa Koruma ve Milli Parklar Şefliği’nde görevli bir saha bekçisi, sahil kenarındaki avcı grubu durdurmak için ikaz...

Jandarma Havacılık Tırı Terme’de

Jandarma Havacılık Tırı Terme’de Jandarma Havacılık Tırı (JHT) , vatandaşlara Jandarma havacılığın tanıtılması, sevdirilmesi amacıyla Terme’ye geldi...

RESMİ İLANLAR

BU İŞLER BÖYLE BAŞKANIM10 Haziran 2019

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Copyright Terme Vizyon @ 2013 Her Hakkı Terme Vizyon Gazetesi'ne Aittir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Beşlioğlu Web Tasarım