Terme Vizyon Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA SİYASET EKONOMİ GÜNCEL YAŞAM SPOR EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ İLETİŞİM KÜNYE
Çiğdem Karaaslan Talimat Verdi, Ali Kılıç “Bize Eziyet Ediyorsun” Dedi

Çiğdem Karaaslan Talimat Verdi, Ali Kılıç “Bize Eziyet Ediyorsun” Dedi

Tarih 09 Haziran 2019, 23:15 Editör

Milletvekili Karaaslan’ın yardım talimatı verdiği Terme’de ki hasta bir köpek için Belediye Başkanı Ali Kılıç hayvan sever kişiye, “Dünden beri bize eziyet ediyorsun. Bu köpek çok hasta değil az bir şey tüyleri dökülmüş” dedi.

Bakıma muhtaç sokak hayvanları için sosyal medyada mama yardımı ve bakım imkânı çağrısında bulunan İsmail Özen’in çağrısına AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’dan cevap geldi. Sokak köpeğinin videosunu ve fotoğraflarını gören Milletvekili Karaaslan, resmi hesabından şu açıklamayı yaptı;

“Merhaba ben Çiğdem Karaaslan. Mesajınızı şimdi gördüm, duyarlılığınız için teşekkür ederim, hemen ne gerekiyorsa yapmak isteriz, nereden aldırabiliriz? Lütfen benimle daha detaylı bir adres paylaşır mısınız?”

Karaaslan’ın bu paylaşımından sonra sokak köpeği Terme’de yakalanıp Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Veterinerlik Fakültesi’ne kaldırılacaktı.

“Bize Eziyet Ediyorsun”

Ramazan Bayramı’nın ilk günü belediye önünde ilçe protokolünün bayramlaştığını gören İsmail Özen durumu anlatmak için Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın yanına gitti. İsmail Özen, Ali Kılıç’a “İyi bayramlar” diyemeden başkanın kendisine söylediği şu sözler karşısında şoke olduğunu belirtti;

“Sen dünden beri bize eziyet ediyorsun. Sen Müslüman değil misin? Bu köpek senin dediğin gibi öyle çok hasta değil, az bir şey tüyleri dökülmüş o kadar. Sen rahat ol biz bunlara bakıyoruz.”

HAYKONFED’den Karaaslan’a Teşekkür

Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED) Başkan Yardımcısı Haydar Özkan, İsmail Özen’in yaptığını örnek davranış olarak takdir ederken AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın sosyal medya üzerinden konuya duyarsız kalmayarak yetkililere verdiği talimat için teşekkür etti.

HAYKONFED Başkan Yardımcısı Özkan ise sosyal medyada şu paylaşımda bulundu;

“Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan’a hassasiyeti için teşekkür ederiz. Vekilimizin girişimleri ile Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’ne alınacak inşallah.”

Çabalar Boşa Çıktı

Hayvan sever Özen’in çabaları ve Milletvekili Karaaslan’ın talimatları sonrasında Terme Belediyesi Zabıta ekipleri hasta köpeği yakalamak için sokaklara çıktı. Terme’de uzun arayış sonrasında bulunan hayvan zabıta ekiplerinin yeterli ekipmanının olmamasından ötürü yakalanamadı.

Bu haber 2791 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

Terme’de Doğu Türkistan İçin Basın Açıklaması

Terme’de Doğu Türkistan İçin Basın Açıklaması Doğu Türkistan’da yapılan zulümler dolayısıyla Terme Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından basın açıklaması yapı...

Ankara'da Terme Rüzgârı

Ankara'da Terme Rüzgârı Terme Belediyesi, AK Parti “Yerel Yönetimlerde 6. Kadın Şurası” sempozyumu kapsamında Ankara'da gerçekleştirile...

RESMİ İLANLAR

BU İŞLER BÖYLE BAŞKANIM10 Haziran 2019

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Copyright Terme Vizyon @ 2013 Her Hakkı Terme Vizyon Gazetesi'ne Aittir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Beşlioğlu Web Tasarım