Terme Vizyon Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA SİYASET EKONOMİ GÜNCEL YAŞAM SPOR EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ İLETİŞİM KÜNYE
Milletvekili Yılmaz’dan Terme’ye Ziyaret

Milletvekili Yılmaz’dan Terme’ye Ziyaret

Tarih 08 Ocak 2020, 16:44 Editör

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ve Terme ilçelerinde ziyaret programları gerçekleştirdi. Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Ar ve meclis üyeleriyle ilçe belediyesinde bir araya gelen Milletvekili Yılmaz, Terme'de sel noktasında alınacak önlemler, dere ıslahları ile ilçede yürütülen projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 1986 yılında şehit olan Astsubay Erdal Höyük ve 2016 yılında şehit düşen polis memuru Mustafa Öztürk'ün baba evine uğrayarak, şehit aileleriyle bir araya geldi. Yılmaz, vatan için canını seve seven veren kahramanların ailelerinin kendilerine emanet olduğunu, her zaman yanlarında olduklarını kaydetti. Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan'ı AK Parti İlçe Başkanı Taner Özden ile birlikte ziyaret eden Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, belediye faaliyetleri hakkında bilgi alarak yürütülen projeler ile çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.Esnaf ile vatandaş ziyareti sonrasında Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Ar ve meclis üyeleriyle ilçe belediyesinde bir araya gelen Milletvekili Yılmaz, Terme'de sel noktasında alınacak önlemler, dere ıslahları ile ilçede yürütülen projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Köklü Çözümler İçin Çalışılıyor

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Terme İlçe Başkanlığı'nda teşkilat ve meclis üyeleriyle bir araya geldi. Yılmaz, ilçelerde yürütülen çalışmaların hepsinin yakından takip edildiğini söyledi. Terme ve Çarşamba olmak üzere tüm ilçelerde birçok projenin hayata geçmesi noktasında yerel dinamiklerin önemli gayretleri olduğunun da altını çizen Yılmaz,  yeni kazanımlar elde edilmesi ve varsa eksikliklerin giderilmesi için çaba harcandığını vurguladı. Yakın zamanda Terme, Salıpazarı ilçelerinde yaşanan sel felaketlerine değinen Yılmaz, dere ıslahları ile alınacak diğer önlemlerin hızlı bir şekilde hayata geçmesi noktasında yerel idarelerin yürüttüğü çalışmalara, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile merkezi yönetimin büyük bir koordinasyon içinde önemli katkılar sağlandığını, köklü ama hızlı çözümler üzerinde çalışıldığını ifade etti.

“Hep Birlikte Başaracağız”

Teşkilat üyeleriyle buluşmasında büyük bir davaya gönülden en iyi hizmetin eksiksiz verilmesi noktasına dikkat çeken Yılmaz, "AK Parti, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin önemli bir sürecine hizmetleri, ülkeye kazandırdıkları, köklü değişimler, kalkınma, yenilikler, her alanda atılan adımlarla ismini yazdırmıştır. Halkına, vatanına fedakarca hizmeti benimsemiş bir siyasi oluşumun üyeleri olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde durmadan çok çalışmamız, rehavete kapılmamız gerekmektedir” ifadelerini kullandı. Yılmaz: “Ülkemizin geçtiği zor dönemleri, olayları hepimiz el ele vererek, bu zamana kadar nasıl aştıysak bundan sonra da öyle aşacağız. Ülkemizin geleceğe emin adımlarla ilerlemesi için, şehirlerimizin daha çok kalkınması, refah düzeyimizin daha da artması için üreteceğiz, kalkınacağız, haklarımızı koruyacağız, mücadele edeceğiz, yeni kazanımlar için çok çalışacağız. Bunu hep birlikte başaracağız” diye konuştu.


Bu haber 157 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİYASET

Yılmaz: “Tüm İlçelerimiz İçin Bizlerde Sahada Yanlarındayız”

Yılmaz: “Tüm İlçelerimiz İçin Bizlerde Sahada Yanlarındayız” AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Ladik ilçesinde çeşitli ziyar...

"Çiftçimiz, Haramilerle Hesaplaşmadıkça Gün Yüzü Görmeyecek"

Yanlış tarım ve ekonomi politikalarını eleştiren CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Türk çiftçisinin faiz ...

RESMİ İLANLAR

200 milyondan fazla çocuk yetersiz besleniyor16 Aralık 2019

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Copyright Terme Vizyon @ 2013 Her Hakkı Terme Vizyon Gazetesi'ne Aittir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Beşlioğlu Web Tasarım