Başkan Kul Ankara’da Temaslarda Bulundu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Kul Ankara’da Temaslarda Bulundu
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kul, ziyaretleri ile ilgili olarak, “Terme’nin değişimine katkı verecek, ilçemizi ileriye taşıyacak projeler için bu tür görüşme ve diyaloglara önem veriyoruz” dedi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, bir dizi ziyaret ve bazı temaslarda bulunmak amacıyla gittiği Ankara’da, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve önceki dönem AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile bir araya geldi.

İLK ZİYARET MEHMET MUŞ’A

Başkan Şenol Kul, görüşmeler kapsamında ilk olarak TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş’u makamında ziyaret ederek ilçe ile ilgili konuları görüştü. Mehmet Muş ile ilçede yapılması planlanan OSB, Millet Bahçesi, çevre yolu gibi önemli projelerle ilgili istişarede bulunan Başkan Şenol Kul, sonrasında TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile görüştü.

Başkan Şenol Kul, son olarak önceki dönem AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile buluştu. Başkan Şenol Kul, ziyaretleri ile ilgili yaptığı açıklamada, “Belediyemiz ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bazı ziyaretler gerçekleştirdik. Bölge milletvekillerimiz, bakanlarımız ve bürokratlarımız ile her zaman diyalog halindeyiz. Sağ olsunlar, her zaman bizlere destek oluyorlar. Terme ve bölgemizdeki projelerin hızlandırılması konusunda gayret gösteriyorlar. Yerel yöneticiler olarak koordineli ve uyumlu çalışmanın ilçemize yatırım kazandırdığını biliyoruz. Her zaman istişare ve bilgi alışverişi ile projelerimize hayat veriyoruz” şeklinde konuştu.


Çiftçiyi Elektrik Çarptı!Önceki Haber

Çiftçiyi Elektrik Çarptı!

TERME'DE TRAFİK KAZASI: 2 YARALISonraki Haber

TERME'DE TRAFİK KAZASI: 2 YARALI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!