Terme Sanayispor Judo Takımı, Samsun’u temsil edecek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Terme Sanayispor Judo Takımı, Samsun’u temsil edecek
Terme Sanayispor Kulübü Judo Takımı, Minikler İl Seçmesi'nde elde ettikleri başarıdan dolayı, Türkiye Şampiyonası’nda Samsun'u temsil etmeye hak kazandı.

Türkiye Judo Federasyonu'nun 2024 yılı faaliyet programında yer alan Minikler Türkiye Şampiyonası İl Seçmeleri 16 Mayıs Perşembe günü Samsun Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşti. Futbolun yanı sıra Judo branşında da mücadele eden Terme Sanayispor Judo Takımı olarak Yusuf Emir İnçlik, Yergök Özdemir, Mert Miraç Zompur, Kağan Anıl Kılıç, Ecrin Özcan, Asya Kaya, Zeynep Esila Fidan, Yağmur Ceren Demir, Meryem Azra Öztürk, Ayşe Şahane altın, gümüş, bronz madalya kazanarak, 26-28 Mayıs 2024 tarihlerinde Uşak'ta yapılacak Minikler Türkiye Şampiyonası’nda Samsun'u temsil etmeye hak kazandı.

BAŞARI DİLEDİLER

Terme Sanayispor Başkanı Barış Aktepe sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek, “Termemizin gençlerini sporla buluşturup, geleceğe hazırlamayı misyon edinmiş biri olarak hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Bu vesile ile antrenörümüz Osman Ismak'a ve sporcularımıza bundan sonra ki müsabakalarında başarılar diliyorum” dedi.

Takım antrenörü Osman Ismak ise, “3 yıl önce faaliyetlerimize başlarken bana ve sporcularıma güvenerek her türlü desteği sağlayan başkanımız Barış Aktepe’ye, Müftümüz Ömer Ergül’e, Murakıp Nurullah Alagöz ve değerli velilerimize teşekkürü borç bilirim. Uşak’ta yapılacak olan Minikler Türkiye Şampiyonası'nda sporcularımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.


Terme’de 2024 metrelik ‘Gençlik Koşusu’Önceki Haber

Terme’de 2024 metrelik ‘Gençlik Koşusu’

Lise Öğrencilerine Polislik Mesleği AnlatıldıSonraki Haber

Lise Öğrencilerine Polislik Mesleği Anla...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!