Terme'de kano heyecanı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Terme'de kano heyecanı
Terme Belediyesi ve kano kulüpleri ile birlikte organize edilen Terme Amazon Kano Festivali cumartesi günü ilçenin Gölyazı Mahallesi göller bölgesinde gerçekleştirilecek.

Terme’de bu yıl ilk kez düzenlenen kano festivali için hazırlıklar hızla devam ediyor. Doğal dokusu ile ön plana çıkan Terme Gölyazı bölgesi, deniz ile yan yana iki göl ve çok sayıda kanal barındırıyor.

“DOĞANIN BİR PARÇASI OLACAKLAR”

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, “festival hazırlıklarımız hızla devam ediyor. Bölgemizden birçok kano kulübü davetimizi kabul ederek festivalimizin bir parçası oldular. Daha önce bizlerin de deneyimlediği böylesine güzel bir aktivitenin ilçemizde gelişmesi için bu festival ilk adımımız. Bölgenin doğal yapısı o kadar güzel ki festivale katılanlar doğanın bir parçası olacaklar.” İfadelerinde bulundu.

Festival paydaşlarına da teşekkür eden Başkan Kul, “Bu festival bizler için, ilçemiz için çok önemli bu noktada festivali birlikte organize ettiğimiz ve bizlerden bu konuda katkılarını hiç esirgemeyen Başta Ordu Kano Kulübümüze, Giresun Doğa Sporları Kulübümüze Bafra Extrem Spor Kulübümüze ve Terme Amazon Kano kulübümüze teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Terme belediyesi önünden festival alanına ücretsiz servisler olacağını belirten başkan Kul, su sporlarını ve doğayı seven herkesi festivale davet etti.


SBB Başkanı Halit Doğan: "Terme’de yağmur suyu problemi çözülüyor"Önceki Haber

SBB Başkanı Halit Doğan: "Terme’de yağmu...

Feci kazada anne öldü 2 çocuğu yaralandıSonraki Haber

Feci kazada anne öldü 2 çocuğu yaralandı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!