Terme Vizyon Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA SİYASET EKONOMİ GÜNCEL YAŞAM SPOR EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ İLETİŞİM KÜNYE
“EVET” TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ DEĞİŞTİRECEK

“EVET” TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ DEĞİŞTİRECEK

Tarih 12 Nisan 2017, 10:10 Editör terme vizyon

MHP Grup Başkan Vekili Erhan Usta, MHP İl Başkanı Taner Tekin, MHP İlçe Başkanı Resul Şahin’le birlikte Referandum çalışmalarını Terme de sürdürdü.

MHP Gurup Başkan Vekili Erhan Usta, MHP İl Başkanı Taner Tekin, MHP İlçe Başkanı Resul Şahin ve parti teşkilatı ile birlikte, Muhtarlar Derneği, Terme TSO Başkanı Ahmet Ekmekçi, Terme ESO Başkanı Barış Aktepe, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'u ve beraberinde birçok esnafı gezerek referandum çalışmaları yaptı.

   MHP Grup Başkan Vekili Erhan Usta yaptığı açıklamasında; "Sürekli sistem tartışmaları rejimi krize doğru götürüyor. Türkiye'nin artık bunları aşıp önüne bakması gerekiyor. Bu yüzden referandum da "EVET" çıkmasını Türkiye'nin geleceği açısından önemsiyoruz. Ülkenin birlik beraberlik içinde hareket etmesi gerekiyor. Ülkenin yönetimi ile alakalı sorunlar var. Yönetim sorunlarının aşılması lazım" dedi.

   Anayasa değişikliğinin kendilerinin hassasiyetlerinin korunduğu bir çalışma olduğuna dikkat çeken Usta, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak anayasa değişikliği sürecini hem başlatan hem de sonlandıranız. Anayasa değişikliği paketi için büyük katkılar verdik. Özellikle yasama, yürütme ve yargı sürecinin ayrışmasının sağlanmasında büyük katkılarımız oldu" ifadelerini kullandı.

   Muhtarlar Derneğine Yapılan Ziyarette, Muhtarlar Derneği Başkanı Yalı Mahallesi Muhtarı Murat Dinç, Çay Mahallesi Muhtarı Sabri Ergen, çözüm yollarının bulunması için Terme’nin sorunlarını dile getirdi.

   İl Başkanı Taner Tekin Yaptığı Açıklamada; "Muhtarlarımız halkla temas konusunda bizim için çok önemli. Vatandaşlarımızın sorunlarını bize aktarma noktasında büyük rolleri var. Samsun'un sahipsiz bırakıldığını biliyoruz. Sorunların dile getirilmediğini ve çözüme kavuşturulmadığının bilincindeyiz. Terme hak ettiği hizmeti alamayan ilçeler arasında. Sorunları biliyoruz ve yakından takip ediyoruz. Çözüme ulaşması için sizden ricamız gündemde olan sorunları raporlar halinde hazırlayarak İlçe Başkanlığımıza iletmeniz. Aldığımız bilgileri bizlerde kamuoyunda ve meclis kürsüsünde dile getirerek çözüme kavuşturabiliriz. Önemli olan sizlerin bizi bilgiyle beslemeniz. Termenin sorunlarının çözülmesi noktasında grup başkan vekilimiz, teşkılatımız, ilçe başkanlığımız ve kendi adıma söz veriyorum. Türkiye önemli bir süreçten geçiyor devletimiz bir dönüm noktasında. Referandum sonucunda EVET diyende olacak HAYIR diyen de tatbikî hepsi Türk Milletinin şerefli bir ferdi hepsinin başımızın üstünde yeri var. Devletimizin sorunların çözülmesi noktasında hız kazandıracağına inanıyoruz. Biz "EVET" verilmesinin daha doğru olduğunu düşünüyoruz" dedi.

   TSO' ya yapılan ziyarette Başkan Ahmet Ekmekçi ve TSO yönetim Kurulu Üyesi İdris Keleş de imar sorunu ve yan sanayi bölgesinin kurulması konusundaki sorunlardan bahsetti.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde Termenin sorunları ön planda tutulurken referandum İçin EVET diyen Usta, çözüm için elinden geleni yapacağını açıkladı.Bu haber 1644 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİYASET

Muhtarlardan Başkan Kılıç’a hayırlı olsun ziyareti

Muhtarlardan Başkan Kılıç’a hayırlı olsun ziyareti Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç hayırlı olsun ziyaretleri çerçevesinde ilçede görevli muhtarları belediyede ağırla...

Terme’de Otoparklar 1 Saatten Sonra Ücretli Olacak

Terme’de Otoparklar 1 Saatten Sonra Ücretli Olacak Terme İş Adamları Derneği (TİAD) Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Kılıç...

RESMİ İLANLAR

NEDENSE KAPIMIZ ÇALINMIYOR HİÇ11 Nisan 2019

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

VİZYONDAKİ FİLMLER

Copyright Terme Vizyon @ 2013 Her Hakkı Terme Vizyon Gazetesi'ne Aittir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Beşlioğlu Web Tasarım