Samsun, 19 Mayıs coşkusunu bu yıl da Vestel ile kutlayacak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Samsun, 19 Mayıs coşkusunu bu yıl da Vestel ile kutlayacak
Vestel'in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Samsun'da bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği 19 Mayıs Gençlik Festivali dolu dolu bir programla gerçekleşecek.

Vestel'in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Samsun'da bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği 19 Mayıs Gençlik Festivali dolu dolu bir programla gerçekleşecek. Milletler Ligi kapsamında Filenin Sultanları'nın Fransa ile gerçekleştireceği maçın ilk setinin gösterimiyle başlayacak olan festivalde, kortej geçişinin ardından ünlü şarkıcı Zeynep Bastık sahne alacak. Festival konserin ardından dj performansı ile devam edecek.

Vestel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı bu yıl da Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Samsun Batı Park’ta gençlerle birlikte kutlayacak.

Türkiye'de sporun en önemli destekçisi olarak uzun yıllardır voleybola büyük destek veren Vestel'in bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği festivalin açılışında, Milletler Ligi kapsamında ‘Filenin Sultanları'nın Fransa ile gerçekleştireceği maçın ilk seti dev ekrandan canlı yayınlanacak.

Maçın ardından kortej geçişiyle sürecek olan festivalde bu sene sevilen şarkıcı Zeynep Bastık sahne alacak. Festival, Zeynep Bastık konserinin ardından dj performansı ile devam edecek.

Eski 19 Mayıs kutlamalarını yeniden canlandıran ve artık geleneksel hale gelen festival ücretsiz olarak gerçekleşecek ve halka açık olacak. Organizasyon kapsamında Zeynep Bastık konserinden ilk üç şarkı da Vestel'in sosyal medya kanallarından canlı olarak yayınlanacak.


Terme Din Görevlileri Derneği’nde Yeni DönemÖnceki Haber

Terme Din Görevlileri Derneği’nde Yeni D...

Terme’de kaçakçılık operasyonuSonraki Haber

Terme’de kaçakçılık operasyonu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!