Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul'dan Milletvekillerine ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul'dan Milletvekillerine ziyaret
Samsun'un Terme ilçesinde 2014-2019 döneminde belediye başkanlığı yapan, yeni dönem için de AK Parti’den aday adayı olan Şenol Kul, Ankara'da milletvekillerine nezaket ziyaretinde bulundu. Kul, milletvekilleriyle görüşmelerin sohbet içinde geçtiğini, kendilerine Terme'ye yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

   AK Parti Terme Belediye Başkan aday adayı Şenol Kul, akademisyen arkadaşlarıyla buluşmak üzere gittiği Ankara'da  önceki dönem Ticaret Bakanı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Samsun Milletvekili Mehmet Muş, TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili, Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat,  Muğla Milletvekili Kadem Mete'ye nezaket ziyaretinde bulundu.

   Sohbet havasında geçen görüşmelerde milletvekillerine Terme'ye yaptıkları değerli katkılarından dolayı teşekkür ettiğini belirten Şenol Kul, "Akademisyen arkadaşlarımla önceden programlanan buluşma sonrasında ziyaret ettiğim değerli milletvekillerimizle  bol bol sohbet ettik. Kendilerine hem kendi dönemimde hem de bu dönemde Terme'ye yaptıkları katkılarından dolayı teşekkür ettim" dedi.


Samsunlu olmayan bir Samsun Sevdalısı OSMAN KAYMAK TERME’DEYDİÖnceki Haber

Samsunlu olmayan bir Samsun Sevdalısı OS...

Terme'de Galericiler Sitesi Projesine Dev Adım "Meclisten Geçti, Temelleri Atılıyor"Sonraki Haber

Terme'de Galericiler Sitesi Projesine De...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!