Terme’de formalar sahiplerine teslim edildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Terme’de formalar sahiplerine teslim edildi
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Samsunspor’un 56. kuruluş yıldönümü nedeniyle, sosyal medya hesaplarından yapılan çekiliş ile 56 şanslı kişiye Atatürklü forma hediye etti.

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Yılport Samsunspor’un 56. yıl dönümüne özel 56 kişiye Atatürk'lü forma hediye etti.

Yapılan çekilişle sonucunda ilçe içinde forma kazanan taraftarların bir kısmının formalarını başkanlık makamında yapılan törenle teslim eden Başkan Kılıç, şehir dışından kazanan taraftarların formalarının kargo yolu ile teslim edileceğini ifade etti.

Yılport Samsunspor'un 56. kuruluş yıl dönümünü farklı bir etkinlikle kutlamak istedikleri için böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade eden Başkan Kılıç, "Türk futboluna kazandırdığı yıldızları, taraftarı ve oynadığı güzel futboluyla olduğu kadar, futbol camiası içerisindeki duruşuyla da taraflı tarafsız tüm Türkiye’nin sevgisini ve saygısını kazanan Samsunspor'umuzun 56. kuruluş yıl dönümüm taraftarımızla birlikte kutladık. Ayrıca belediyemiz tarafından yapılan etkinlikle kulübümüze küçükte olsa bir katkımız oldu. Hem de taraftarlarımızın gönlünü aldık. Bu vesile ile bir kez daha Samsunspor’umuzun 56. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler:
Terme’de sahile iskelet vurdu!Önceki Haber

Terme’de sahile iskelet vurdu!

'Bir selaya bakar meydanlara inmemiz'Sonraki Haber

'Bir selaya bakar meydanlara inmemiz'

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!