Terme’de protokol bayramlaştı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Terme’de protokol bayramlaştı
Terme’de protokol üyeleri geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreninde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ramazan bayramı dolayısıyla Terme’de protokol üyeleri bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Törende konuşan Belediye Başkanı Ali Kılıç, bu bayramda depremzedelerin yanlarında olacaklarını vurguladı.

Terme Cumhuriyet ve 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen törene Terme Kaymakamı Metin Maytalman, Belediye Başkanı Ali Kılıç, Cumhuriyet Başsavcısı vekili İsmail Tumrut, Emniyet Müdürü Ahmet Yıldız, Jandarma Komutanı Üsteğmen Eren Dede, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Her zorluğun yanında bir kolaylığın, her sabrın sonunda bir mükâfatın olduğunu söyleyen Terme Kaymakamı Maytalman, “Sabır ve aşkla tuttuğumuz oruçların ardından Ramazan bayramına ulaşmış bulunuyoruz. Öncelikle Termeli vatandaşlarımızın ve tüm İslam aleminin Ramazan bayramını tebrik ediyorum” dedi.

“DEPREMZEDELERİN YANINDAYIZ”

Tüm Müslümanların mübarek Ramazan bayramını gönülden tebrik ettiğini belirten Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ise, “Başı rahmet ortası mağfiret sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayının sonuna gelerek bayrama eriştik. İlçe protokolüyle geleneksel olarak sürdürdüğümüz bayramlaşma törenimizde kıymetli hemşehrilerimizle bayramlaşarak bu anlamlı günün coşkusunu artırdık. Ramazan boyunca yaşadığımız huzuru ve birlikteliği bayramla pekiştiriyoruz. 6 Şubat tarihinde ülkemizi yasa boğan deprem felaketi sonrası yakınlarını kaybeden ve ilçemizde ağırladığımız depremzede vatandaşlarımızın da bu Ramazan bayramında yanlarında olacağız” diye konuştu.

Program kapsamında protokol üyeleri İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Terme Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.


2. Geleneksel Veteran Turnuvası’nın şampiyonu Hitek NakliyatÖnceki Haber

2. Geleneksel Veteran Turnuvası’nın şamp...

Terme’de bunalım sonucu intihar!Sonraki Haber

Terme’de bunalım sonucu intihar!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!